وبلاگ شخصی هادی انتشار ترفندها و فایل های آماده به صورت رایگان

 • ۳ مطلب در شهریور ۱۳۹۲ ثبت شده است

  سلام

  سلام


  این اولین پست من تو اولین وبلاگ شخصیمه ...


  من قبلا وبلاگای زیادی نوشتم و تو بیشتر شبکه هی اجتماعی معروف ایران ودنیا عضوم ولی این اولین وبلاگیه که برا خودم می نویسم....  ۲۱ شهریور ۹۲ ، ۲۱:۳۷ ۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
  Hadi p.d

  عنوان دومین مطلب آزمایشی من

  این متن دومین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.

  زکات علم، نشر آن است. هر وبلاگ می تواند پایگاهی برای نشر علم و دانش باشد. بهره برداری علمی از ,بلاگ ها نقش بسزایی در تولید محتوای مفید فارسی در اینترنت خواهد داشت. انتشار جزوات و متون درسی، یافته های تحقیقی و مقالات علمی از جمله کاربردهای علمی قابل تصور برای ,بلاگ ها است.

  همچنین وبلاگ نویسی یکی از موثرترین شیوه های نوین اطلاع رسانی است و در جهان کم نیستند وبلاگ هایی که با رسانه های رسمی خبری رقابت می کنند. در بعد کسب و کار نیز، روز به روز بر تعداد شرکت هایی که اطلاع رسانی محصولات، خدمات و رویدادهای خود را از طریق بلاگ انجام می دهند افزوده می شود.

  ۰۹ شهریور ۹۲ ، ۰۰:۴۷ ۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
  Hadi p.d

  عنوان اولین مطلب آزمایشی من

  این متن اولین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.

  مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!

  اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشند.

  گاهی هدف از نوشتن ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده یا ابراز احساسات و عواطف اوست. برخی هم انتشار نظرات خود را فرصتی برای نقد و ارزیابی آن می دانند. البته بدیهی است کسانی که دیدگاه های خود را در قالب هنر بیان می کنند، تاثیر بیشتری بر محیط پیرامون خود می گذارند.

  ۰۹ شهریور ۹۲ ، ۰۰:۴۷ ۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
  Hadi p.d