سلام


برای آسان و ایمن تر شدن کمک های پرداختی کاربران شبکه ی اجتماعی الباش درگاه پرداخت آنلاین توسط پی لاین برای سایت راه اندازی شد .


توضیحات بیشتر درادامه ی مطلب...


پی لاین چیست؟

پی لاین یک درگاه پرداخت آنلاین بانکی و حساب اینترنتی است که به شما اجازه می دهد وجه کالا و خدمات خود را به صورت آنلاین از مشتریان خود دریافت کنید.


پی لاین ارائه دهنده خدمات پرداخت و دریافت وجه به صورت آنلاین یا همان پول الکترونیکی در ایران می باشد که این امکان را برای شما فراهم می آورد که از سراسر ایران به صورت آنلاین ، آنی و ایمن پول دریافت یا برای سایر افراد ارسال نمایید و در هر زمان که بخواهید پول یا اعتبار خود را به حساب بانکی خود واریز نمایید .
یکی دیگر از خدمات Payline ارائه درگاه پرداخت به وب سایت ها و تضمین خرید کاربران می باشد ، که مدیران سایت ها می توانند با عضویت در Payline و دریافت پذیرندگی و درگاه پرداخت به آسانی امکان پرداخت آنلاین را برای وب سایت خود فراهم آورند . همچنین کاربران سایت ها می توانند با پرداخت توسط Payline با اطمینان هزینه خود را واریز نمایند چرا که Payline تضمین کننده پرداخت شماست . در ادامه شایان ذکر بوده که این سیستم شبیه به سیستم زرین پال و پارس پال بوده که ماژول آن نیز توسط شرکت فناوری اطلاعات برگ سبز غرب نوشته شده است.